Jdi na obsah Jdi na menu
 


O nás

VÍTEJTE

v  Centru komplexní léčby pohybového aparátu Medicur!

 

Lékařské a fyzioterapeutické zázemí společnosti Medicur vám nabízí komplexní péči v ambulantních službách oborů léčebné rehabilitace, fyzioterapie, ortopedie a neurologie.

Medicur s.r.o. je nestátní zdravotnické zařízení, jehož historie sahá až do roku 1992. Činnost této společnosti je zaměřená na péči o klienty s obtížemi pohybového aparátu.

  •       Velký přínos a nadstandard našeho zdravotnického zařízení spočívá v komplexnosti poskytované péče. Na rozdíl od běžných zdravotnických center, kde je pacient vystaven neustálému tzv. „putování od lékaře k lékaři“ bez vzájemné spolupráce a tudíž často i bez stanovení účinného léčebného postupu, Medicur disponuje vysoce specializovaným týmem úzce spolupracujících odborníků. Každý klient projde úvodním vyšetřením lékařem, který stanoví diagnózu. V návaznosti na lékařské vyšetření je provedeno komplexní vyšetření vysokoškolsky vzdělanými fyzioterapeuty, kteří následně sestaví každému klientovi individuální rehabilitační plán a posléze s klienty spolupracují na jeho co nejúčinnějším plnění.
  •       Další velkou výhodou našeho zařízení je možnost každého klienta samovolně se rozhodnout o potřebné léčbě svého pohybového aparátu či prevenci možných obtíží – na první diagnostické vyšetření k našim lékařům může každý klient přijít bez předchozí indikace praktickým či jiným lékařem. Klienti se tak mohou vyhnout složitému obcházení mnohdy nemalého počtu lékařů, aby získali doporučení pro zahájení léčby v našem centru pro diagnostiku a léčbu pohybového aparátu.

     

  •       Snahou našich specialistů je ošetřit vás v co nejbližším možném termínu – pokud není již volná kapacita na ošetření v rámci úhrad zdravotní pojišťovnou, je možné vyžádat si ošetření na vlastní náklady (viz. ceník) – v tomto případě vám bude přidělen termín nejpozději do tří dnů.